Přeskočit na hlavní obsah

WORKSHOPY V RÁMCI PROGRAMU FESTIVALU NA CESTĚ

Jako každý dosavadní ročník i letos na Vás čeká workshop! Ovšem, abychom to trochu zpestřili, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat hned dva různé workshopy.
První workshop bude...


...pohybový a uskuteční se v úterý 13. října od 9:00 do 12:00 ve zkušebně Loutkového divadla. Povede ho Zuzana Holbeinová, studentka muzikálového herectví a divadelní vědy. Chcete se po ránu trochu rozhýbat a zkusit něco nového? Vyzkoušet si např. step, hip hop či základy baletu? Přijďte na pohybový workshop se Zuzkou.
Druhý workshop bude improvizační a uskuteční se ve středu 14. října od 9:00 do 12:00 také ve zkušebně Loutkového divadla. Workshop povedou dva zkušení improvizátoři David Mírek a Pavel Gejguš. Na workshop naváže show ImPéčko, kde uvidíte Davida i Pavla v akci na jevišti. Říkáte si, že neumíte improvizovat, ale rádi byste to aspoň zkusili? Přijďte si to nezávazně vyzkoušet a užít si spoustu zábavy.
Přihlášky na workshopy zasílejte na e-mail festival-naceste@seznam.cz a to v této podobě: do předmětu zadejte přihláška na pohybový workshop / přihláška na improvizační workshop (napište ten, o který máte zájem). Pokud se chcete přihlásit na oba workshopy, napište přihláška workshopy. Do zprávy napište své jméno a počet osob, které chcete přihlásit.


Počet míst na oba dva workshopy je omezen (maximálně 20 osob). 

Populární příspěvky z tohoto blogu

V ROCE 2017 SE VYDÁME ROVNOU ZA NOSEM

Letošní již 11. ročník studentského multižánrového festivalu Na cestě, každoročně pořádaný studenty Slezské univerzity oboru Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo (KDD) nese tentokrát podtitul "rovnou za nosem”. Návštěvníci si tedy mohou ve dnech 22.-25.10.2017 vychutnat Opavu ve festivalovém kabátku.

První festivalový den bude ve znamení her a soutěží pro rodiny s dětmi. I tentokrát budou večery v Klubu ART ve znamení festivalu autorského divadla Malá inventura v regionech, se kterým organizátoři festivalu Na cestě spolupracují již čtvrtým rokem. Ten odstartuje letošní ročník 22. října ve 20 hod exteriérovou incenací Funebráci (Wariot Ideal). Program naleznete na www.malainventura.cz.
V rámci Festivalu Na cestě proběhne také projekt 3jsou3, podpořen agenturou DILIA. Jedná se o trojici scénických čtení tří dosud nepublikovaných dramatických textů. Můžeme se tedy těšit například na inscenování hry mladého nadějného spisovatele Jana Jindřicha Karáska či dílo uruquayské drama…

FESTIVALOVÉ NOVINY

Nestihli jste si přečíst naše festivalové noviny během festivalu?


Neděle 22. října 2017

Pondělí 23. října 2017

Úterý 24. října 2017

Středa 25. října 2017

LETOS S NÁMI POLETÍ DO OBLAK I tYhle!

Dovolte, abychom vám představili první hvězdy našeho chystaného festivalu - skupinu tYhle!
Skupina tYhle vznikla z neplánovaných uměleckých setkání. tYhle jsou děti přelomu tisíciletí, děti globalizace s rozdílnými kořeny, které spojuje zvědavost, ctižádost a smysl pro nečekaná překvapení, se kterými pak tvoří. Zkušenosti, ze kterých rosteme a místa, z nichž jsme přišli, jsou různá, ale našli jsme společný jazyk - ve fyzickém divadle. www.tyhle.cz
Na inscenaci πr² - pierer skupiny tYhle se můžete těšit v úterý 25.10.2016 v 11 hodin .


Těšíme se na vás. :)