WORKSHOPY V RÁMCI PROGRAMU FESTIVALU NA CESTĚ

Jako každý dosavadní ročník i letos na Vás čeká workshop! Ovšem, abychom to trochu zpestřili, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat hned dva různé workshopy.
První workshop bude...


...pohybový a uskuteční se v úterý 13. října od 9:00 do 12:00 ve zkušebně Loutkového divadla. Povede ho Zuzana Holbeinová, studentka muzikálového herectví a divadelní vědy. Chcete se po ránu trochu rozhýbat a zkusit něco nového? Vyzkoušet si např. step, hip hop či základy baletu? Přijďte na pohybový workshop se Zuzkou.
Druhý workshop bude improvizační a uskuteční se ve středu 14. října od 9:00 do 12:00 také ve zkušebně Loutkového divadla. Workshop povedou dva zkušení improvizátoři David Mírek a Pavel Gejguš. Na workshop naváže show ImPéčko, kde uvidíte Davida i Pavla v akci na jevišti. Říkáte si, že neumíte improvizovat, ale rádi byste to aspoň zkusili? Přijďte si to nezávazně vyzkoušet a užít si spoustu zábavy.
Přihlášky na workshopy zasílejte na e-mail festival-naceste@seznam.cz a to v této podobě: do předmětu zadejte přihláška na pohybový workshop / přihláška na improvizační workshop (napište ten, o který máte zájem). Pokud se chcete přihlásit na oba workshopy, napište přihláška workshopy. Do zprávy napište své jméno a počet osob, které chcete přihlásit.


Počet míst na oba dva workshopy je omezen (maximálně 20 osob). 

Oblíbené příspěvky